
Втулка стабілізатора підвіски, BLUE PRINT ADG08072
153 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG08072
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG08072 |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴


