
Втулка стабілізатора підвіски, SASIC 4001552
136 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4001552
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Код запчастини | 4001552 |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 24.5 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴

