
Втулка стабілізатора підвіски, SASIC 2306018
61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2306018
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Код запчастини | 2306018 |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 17.5 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, A1, Fabia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 ₴

