
Втулка стабілізатора підвіски, SASIC 2306099
124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2306099
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Код запчастини | 2306099 |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 20.5 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 23 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴

