
Втулка стабілизатора CVN-18, CTR GV0409
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: GV0409
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілизатора CVN-18
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0409 |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 25.5 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴


