
Втулка стабілізатора CVHO-23, CTR GV0254
83 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: GV0254
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора CVHO-23
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0254 |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 ₴



