
Втулка стабілізатора підвіски, SASIC 2300051
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2300051
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Код запчастини | 2300051 |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴

