
Втулка стабілізатора, BLUE PRINT ADG08063
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG08063
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора Aveo
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG08063 |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

