
Втулка стабілізатора CVKK-62, CTR GV0107
96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: GV0107
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора CVKK-62
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0107 |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 21.8 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴





