
Втулка стабiлiзатора CVN-15, CTR GV0406
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: GV0406
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабiлiзатора CVN-15
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0406 |
| Довжина | 49.4 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 25.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴



