
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий, з елементами монтажу, FEBI BILSTEIN 19897
876 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19897
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий, з елементами монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 19897 |
| Ширина | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Rapid, Kangoo, Kubistar, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 876 ₴

