
Комплект підшипника маточини колеса, BLUE PRINT ADC48242
1 274 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC48242
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект подшипника ступицы колеса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADC48242 |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Lancer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 274 ₴



