
Підшипник призначений для монтажу на маточину, з елементами монтажу, SKF VKBA 6721
2 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: VKBA 6721
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник призначений для монтажу на маточину, з елементами монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA 6721 |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Ширина | 54 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690 ₴




