
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий з елементами монтажу, SKF VKBA 6780
1 801 ₴
- Готово до відправки
- Код: VKBA 6780
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий з елементами монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA 6780 |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Ширина | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 801 ₴




