Підшипник верхньої опори кульковий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 34626 |
| Товщина | 12.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X5, 3, Z8, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 681 ₴


