Підшипник верхньої опори кульковий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 10089 |
| Товщина | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | Метал |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Sandero, Kangoo, Dokker, Clio, Logan, Kubistar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴




