
Цапфа, SATO TECH WB90552
1 545 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB90552
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SATO tech - бренд, що спеціалізується на виготовленні елементів підвіски. На сьогоднішній день під торговою маркою SATO tech випускаються амортизатори для європейських, азіатських і американських автомобілів. Повний асортимент продукції охоплює більшість відомих моделей автомобілів.
Конструкція амортизаторів SATO tech спроектована таким чином щоб:
- збільшити якість зчеплення коліс з дорожнім полотном;
- підвищити стійкість автомобіля до перекидання;
- компенсувати знос інших елементів і вузлів;
- створити максимально комфортні умови під час їзди.
Застосування: NISSAN/RENAULT Koleos 08-/Juke 10-/X-Trail 07-/Qashqai 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB90552 |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 95 мм |
| Зовнішній діаметр | 148 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Juke, Koleos, Qashqai, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴


