
Маточина колеса з елементами монтажу, BLUE PRINT ADC48358
3 889 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC48358
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина колеса з елементами монтажу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADC48358 |
| Ширина | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Діаметр центрувального виступу | 80 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 889 ₴





