
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий, з елементами монтажу, BLUE PRINT ADG083105
1 348 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG083105
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий, з елементами монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG083105 |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sorento, Tucson, Sportage |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 348 ₴


