
Маточина колеса з елементами монтажу, BLUE PRINT ADT38286
4 177 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT38286
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина колеса з елементами монтажу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT38286 |
| Ширина | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Діаметр центрувального виступу | 62 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Місце встановлення | Передня права |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Corolla, Auris, NX, RAV4, Avensis, Mirai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 177 ₴






