
Маточина колеса з елементами монтажу, BLUE PRINT ADT383112
4 351 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT383112
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина колеса з елементами монтажу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT383112 |
| Ширина | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Діаметр центрувального виступу | 62 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 351 ₴




