
Підшипник маточини, SATO TECH WB60103
862 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB60103
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування: IVECO DAILY II 89-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB60103 |
| Місце встановлення | Передній |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Тип підшипника | Кочення |
| Сумісність з маркою | Iveco, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Tavria, Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 50 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 73 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | роликовий |
| Ширина mm | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 862 ₴

