
Маточина колеса з елементами монтажу, BLUE PRINT ADG08355
3 465 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG08355
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина колеса з елементами монтажу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG08355 |
| Ширина | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Діаметр центрувального виступу | 60 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Epica, Lacetti, Evanda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 465 ₴



