
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину, роликові, з елементами монтажу, FEBI BILSTEIN 05577
652 ₴
- Немає в наявності
- Код: 05577
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину, роликові, з елементами монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 05577 |
| Ширина | 18.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 21.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 65.3 мм |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, T1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 652 ₴

