
Підшипник маточини, SATO TECH WB80124
889 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB80124
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB80124 |
| Місце встановлення | Задній |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 44 |
| Додаткова інформація | з магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 82 |
| Сторона встановлення | задня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴

