
Втулка стабілізатора підвіски, SASIC 1725295
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1725295
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Код запчастини | 1725295 |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумове |
| Діаметр внутрішній | 25 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 605, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴

