Ремонтний комплект кріплення стабілізатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TD269W |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Astra, Ducato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴





