Ремонтний комплект кріплення стабілізатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC1056 |
| Матеріал | Сталь |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴





