
Тяга стабілізатора, DELPHI TC8450
724 ₴
- Готово до відправки
- Код: TC8450
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабилизатора в сборе
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC8450 |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 174 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | ID.4, Q4, ID.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 724 ₴



