
Комплект підшипника маточини колеса, BLUE PRINT ADA108306
3 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADA108306
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект підшипника маточини колеса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADA108306 |
| Ширина | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 152 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager / Grand Voyager, Voyager, Grand Voyager |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴






