
Маточина колеса з елементами монтажу, BLUE PRINT ADT38287
3 904 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT38287
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина колеса з елементами монтажу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT38287 |
| Ширина | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Діаметр центрувального виступу | 62 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передня права |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Auris, RAV4, Avensis, Prius |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 904 ₴





