-10%

Однофазний низьковольтний гібридний інвертор Deye 6 кВт SUN-6K-SG05LP1-EU
44 994 ₴
40 535 ₴
- Готово к отправке
- Код: SUN-6K-SG05LP1-EU
+380 (99) 474-48-55
Подбор запчастей только через чатвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Однофазний низьковольтний гібридний інвертор Deye 6 кВт SUN-6K-SG05LP1-EU
Характеристики:
| Тип | Сонячні інвертори |
| Бренд | Deye |
| Форма вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип інвертора | Гібридний (hybrid) |
| Потужність (номінальна) | 6000 Вт |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi / GPRS / Bluetooth |
| Напруга (вихід) | 220 В / 230 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Ефективність перетворення | 97.6% |
| Охолодження | Активне (вентилятори) |
| Інтерфейс підключення | RS-232/RS-485 |
| Стандарт захисту | IP65 |
| Захист | Захист від перевантаження / Захист від перегріву / Захист від короткого замикання / Захист від неправильної полярності |
| Номінальний вихід змінного струму (AC) | 26.1 А |
| Максимальний вихід змінного струму (AC) | 28.7 А |
| Максимальна вхідна потужність (від сонячних панелей) | 7.8 кВт |
| Максимальна напруга (від сонячних панелей) | 500В |
| Максимальний струм (від сонячних панелей) | 13+13А |
| Максимальний струм КЗ (від сонячних панелей) | 17+17А |
| Діапазон напруги MPPT | 150~425В |
| Кількість MPPT контролерів/стрінгів на контролер | 2/1+1 |
| Кількість батарейних входів | 1 шт |
| Можливість паралельного підключення батарей | Є |
| Вхідна напруга акумулятора | 48В |
| Максимальний струм заряду акумулятора (від мережі + сонячних панелей) | 135 А |
| Акумулятор у комплекті | Відсутня |
| Тип акумуляторів, що підтримуються | Li-ion / Lead-acid |
| Діапазон напруги акумулятора | 40 - 60 В |
| Робоча температура | від -40 до +60 °C |
| Дисплей | Є |
| Комплектація | Інвертор • кабель BMS • термодатчик для акумулятора • конектори для підключення до сонячних панелей 4 шт • дюпеля для кріплення на стіну • силовий трансформатор • документація |
| Вага | 25 кг |
| Розміри | 580 х 330 х 232 мм |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Відвантаження | 1-3 дні |
| Інструкція / Технічна документація | Datasheet/User Manual |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
УВАГА! ВІДПРАВЛЕННЯ ТІЛЬКИ НОВА ПОШТА ЗА МІНІМАЛЬНОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ В РОЗМІРІ ВАРТОСТІ ДОСТАВКИ В ОДНУ СТОРОНУ АБО САМОВИВІЗ В ХАРКОВІ!!!
Артикул: SUN-6K-SG03LP1-EUХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Однофазний низковольтний |
| Доставка/Оплата | Відправляємо за умови передоплати 1000 грн |
Информация для заказа
- Цена: 40 535 ₴






