
Трифазний низьковольтний гібридний інвертор Deye 8 кВт SUN-8K-SG04LP3-EU
61 950 ₴
- Нет в наличии
- Код: SUN-8K-SG04LP3-EU
+380 (99) 474-48-55
Подбор запчастей только через чатвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Трифазний низьковольтний гібридний інвертор Deye 8 кВт SUN-8K-SG04LP3-EU
Характеристики:
| Тип | Сонячні інвертори |
| Бренд | Deye |
| Форма вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип інвертора | Гібридний (hybrid) |
| Потужність (номінальна) | 8000 Вт |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi |
| Напруга (вихід) | 220 В / 230 В / 380 В / 400 В |
| Кількість фаз | 3 |
| Ефективність перетворення | 97.6% |
| Охолодження | Активне (вентилятори) |
| Інтерфейс підключення | RS-232/RS-485 |
| Стандарт захисту | IP65 |
| Захист | Захист від перевантаження / Захист від перегріву / Захист від короткого замикання |
| Номінальний вихід змінного струму (AC) | 14.5 А |
| Максимальний вихід змінного струму (AC) | 15.9 А |
| Максимальний струм КЗ (від сонячних панелей) | 34+17А |
| Максимальний струм (від сонячних панелей) | 26+13А |
| Максимальна напруга (від сонячних панелей) | 800В |
| Максимальна вхідна потужність (від сонячних панелей) | 13 кВт |
| Діапазон напруги MPPT | 200~650В |
| Кількість MPPT контролерів/стрінгів на контролер | 2/2+1 |
| Кількість батарейних входів | 1 шт |
| Можливість паралельного підключення батарей | Є |
| Вхідна напруга акумулятора | 48В |
| Максимальний струм заряду акумулятора (від мережі + сонячних панелей) | 210 А |
| Акумулятор у комплекті | Відсутня |
| Тип акумуляторів, що підтримуються | Li-ion / Lead-acid |
| Діапазон напруги акумулятора | 40 - 60 В |
| Робоча температура | від -40 до +60 °C |
| Дисплей | Є |
| Вага | 38 кг |
| Розміри | 658 х 422 х 254 мм |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Відвантаження | 1-3 дні |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
УВАГА! ВІДПРАВЛЕННЯ ТІЛЬКИ НОВА ПОШТА ЗА МІНІМАЛЬНОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ В РОЗМІРІ ВАРТОСТІ ДОСТАВКИ В ОДНУ СТОРОНУ АБО САМОВИВІЗ В ХАРКОВІ!!!
Артикул: SUN-8K-SG04LP3-EUХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Страна производитель | Китай |
| Число фаз питания | 3 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 33.6 кг |
| Высота | 422 мм |
| Длина | 281 мм |
| Ширина | 702 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Anti | islanding |
| DC | вимикач |
| DC-інжекція | < 0.5% |
| Euro ККД | 97.0% |
| MPPT / стрінги | 2 / 1+1 |
| THDi | < 3% |
| Интерфейсы | RS485 / RS232 / CAN |
| Габарити (Ш×В×Г) | 422 × 658 × 254 мм |
| Доставка/Оплата | Відправляємо за умови передоплати 1000 грн |
| Діапазон MPPT | 200–650 В |
| Діапазон напруги | 40–60 В |
| ККД MPPT | >99% |
| Количество входов | 1 |
| Максимальна вхідна потужність | 12 000 Вт |
| Максимальна напруга | 800 В |
| Максимальна повна потужність | 8 800 ВА |
| Максимальна потужність масиву | 16 000 Вт |
| Максимальний ККД | 97.6% |
| Максимальный ток | 13.4 / 12.8 А |
| Максимальний струм заряду | 190 А |
| Максимальний струм розряду | 190 А |
| Моніторинг | Wi-Fi / GPRS / LAN / Bluetooth (опц.) |
| Напряжение сети | 220/380 В, 230/400 В |
| Номінальна активна потужність | 8 000 Вт |
| Номинальное напряжение | 550 В |
| Номинальный ток | 12.1 / 11.6 А |
| Офіційна гарантія | 60 місяців |
| Охлаждение | Інтелектуальне повітряне |
| Параметр | Значення |
| Прохідний струм (мережа → навантаження) | до 45 А |
| Пускова напруга | 160 В |
| Підключення | 3L + N + PE |
| Пікова потужність (off-grid) | 2× номінальної, 10 с |
| Робота з BMS | Автоадаптація |
| Рабочая температура | −40…+60 °C |
| Уровень шума | ≤ 55 дБ |
| Ток короткого замыкания | 17 А + 17 А |
| Степень защиты | IP65 |
| Тип | Трифазний низковольтний |
| Тип акумуляторів | Lead-acid / Lithium-ion |
| Топологія | Безтрансформаторна |
Информация для заказа
- Цена: 61 950 ₴

