Контролер сонячного насоса трифазний 380v+/- 15%, 5.5kw, IP65
Артикул: PDS51-4T5R5-E
Сонячний інвертор/контролер SAJ PDS51-4T5R5-E з регулятором частоти - це сучасний пристрій, спеціально розроблений для потреб зрошення. Цей інвертор забезпечує ефективне керування насосами з використанням сонячної енергії, що забезпечує значну економію енергії та знижує вплив на довкілля. Завдяки захисту IP65 PDS51-2S2R2-E захищений від пилу та води, що робить його ідеальним для використання у суворих умовах на відкритому повітрі. Його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача забезпечує просте налаштування та моніторинг системи, забезпечуючи надійну та оптимальну роботу іригаційних насосних систем.
| Виробник | SAJ |
| Країна виробник | Китай |
| Число фаз живлення | 3 |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 186 мм |
| Вага | 12 кг |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SAJ |
| Длина | 315 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейс керування | Зовнішня LED-клавіатура |
| Вес | 12 кг |
| Высота | 186 мм |
| Выходное напряжение | 3 фази, 0 – 380 В |
| Вихідна частота | 0 – 50 / 60 Гц |
| Входное напряжение | 3 фази, 280 – 480 В |
| Габарити (В×Ш×Г) | 315 × 430 × 186 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Доставка/Оплата | Відправляємо за умови передоплати 1000 грн |
| Діапазон MPPT | 400 – 750 В |
| Зв’язок | 4G / 2G GPRS DTU |
| Контролер сонячного насосаSAJ PDS51 | 4T5R5-E |
| Кількість DC-входів | 2 (MC4) |
| Число фаз питания | 3 |
| Максимальна висота встановлення | < 3000 м |
| Максимальное входное напряжение | 900 В |
| Минимальное входное напряжение | 200 В |
| Номинальная мощность | 5,5 кВт |
| Номинальный ток | 13 А |
| Охлаждение | Природна конвекція |
| Параметр | Значення |
| Перегрузочная способность | 150% — 60 с / 180% — 1 с |
| Пускова напруга | 220 В |
| Режим керування | V/F, SVC |
| Рекомендована робоча напруга | 560 В |
| Рабочая температура | –20…+60 °C |
| Сертификация | CE |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты | IP65 |
| Типи двигунів | Асинхронні, синхронні |
| Функція підвищення (Booster) | Немає |
| Частота | 50 / 60 Гц |
| Ширина | 430 мм |
Информация для заказа
- Цена: 27 045 ₴



