-10%

Трифазний мережевий інвертор HUAWEI 50 кВт
156 370 ₴
140 874 ₴
- Готово к отправке
- Код: SUN2000-50KTL-M3
+380 (99) 474-48-55
Подбор запчастей только через чатвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Трифазний мережевий інвертор HUAWEI 50 кВт
Артикул: SUN2000-50KTL-M3
- Наявність 4 MPPT трекерів із двома стрінгами на кожен трекер. Струм трекера 30A (максимум 20A на 1 стрінг), діапазон напруги 200-1000В.Така кількість трекерів дозволяє ефективно розміщувати сонячні панелі навіть у різних площинах, оскільки робота кожного трекера не залежатиме від інших. Крім цього,MPPT архітектурамаксимізує вироблення цілого стрінга, оскільки робота трекера базується на алгоритмі пошуку точки максимальної ефективності;
- Високий показник ефективності.SUN2000-50KTL-M3 характеризується одним із найвищих показників ККД на ринку, який становить 98.7%. Тому інвертор більш ефективно «конвертуватиме» постійний струм у змінний, який використовуватиметься для живлення електрообладнання в будинку;
- Діагностика системиІнвертор аналізує та сповіщає користувача про всі проблеми в процесі його роботи. Це дозволяє оперативно і швидко усунути несправності, які б призвести до виходу інвертора з ладу, і як наслідок – поломки станції;
- Охолодження. Інвертор не має зовнішніх вентиляторів, і принцип його охолодження ґрунтується на природній конвекції з використанням внутрішніх вентиляторів. Такий підхід до охолодження дозволяє звести до нуля ситуації, коли інвертор виходив з ладу внаслідок попадання пилу чи вологи через зовнішнє вентилято;
- Сучасне програмне рішення.Як програмна система для налаштування та контролю роботи пристрою використовується мобільний додаток Fusion Solar. За допомогою цієї програми можна виконати швидкі базові налаштування, необхідні для коректної роботи інвертора, такі як налаштування параметрів мережі та встановлення діапазону напруги;
- Високий рівень безпеки.Усередині інвертора вбудовані DC-вимикач і ГНН за постійною та змінною напругою + пристрій захисного відключення (ПЗВ). Інвертор працює зі струмом високої напруги, тому надійна вбудована система захисту може у разі аварійної ситуації врятувати як інвертор, і людське життя.
Інші особливості інвертора:
- Стандарт захисту IP65; розрядник напруги II типу як постійного, так змінного струму; вбудований блок моніторингу залишкового струму; підтримка MBUS;
| Потужність інвертора (кВт) | 50 |
|---|---|
| Макс. ефективність | 98.50% |
| Макс. вхідна напруга (В) | 1100 |
| Діапазон робочої напруги (В) | 200-1000 |
| Напруга старту (В) | 200 |
| Номінальна вхідна напруга (В) | 600 |
| Макс. вхідний струм на MPPT (А) | 30 |
| Макс. струм короткого замикання (А) | 40 |
| Кількість трекерів MPPТ | 4 |
| Макс. Кількість входів | 8 |
| Кількість фаз | Трифазний |
| Номінальна вихідна потужність (Вт) | 50000 |
| Макс. повна потужність (Вт) | 55000 |
| Номінальна вихідна напруга | 400 Vac / 480 Vac, 3W+(N) + PE |
| Номінальна частота змінного струму | 50 Hz / 60 Hz |
| Регульований коефіцієнт потужності | 0.8 LG ... 0.8 LD |
| Вимикач DC | Так |
| Захист від режиму "острова" | Так |
| Захист від надлишкового струму AC | Так |
| Захист від КЗ AC | Так |
| Захист від надмірної напруги AC | Так |
| Захист від зворотної полярності DC | Так |
| Захист від перенапруг DC | TIP II |
| Захист від перенапруг AC | TIP II |
| Блок моніторингу струмів витоку | Так |
| Захист від виникнення дуги | Так |
| Дистанційне керування потужністю | Так |
| Вбудований Anti-PID | Так |
| Діапазон робочих температур | -25°C ~ 60°C (-13°F ~ 140°F) |
| Відносна вологість | 0% RH ~ 100% RH |
| Макс. робоча висота | 4,000 м (13,123 фути) |
| Тип охолодження | Природна конвекція |
| Індикація | LED індикатори; Вбудований WLAN + FusionSolar App |
| Зв'язок | RS485; WLAN/Ethernet за допомогою Smart Dongle-WLAN-FE (Опція) |
| Вес (з монтажною пластиною) | 49 кг |
| Розміри (Ш x В x Г) | 640 x 530 x 270 мм |
| УВАГА! ВІДПРАВКА ТІЛЬКИ НОВА ПОШТА З МІНІМАЛЬНОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ В РОЗМІРІ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ В ОДНУ СТОРОНУ АБО САМОВИВЕЗЕННЯ В ХАРКІВІ!!! |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Huawei |
| Страна производитель | Китай |
| Число фаз питания | 3 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 49 кг |
| Высота | 530 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз’єми | MC4 |
| Європейський ККД | 98,4 % |
| Габарити (Ш×В×Г) | 640 × 530 × 270 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Гармонійні спотворення (THD) | < 3 % |
| Доставка/Оплата | Відправляємо за умови передоплати 1000 грн |
| Діапазон MPPT | 200 – 1000 В |
| Коэффициент мощности | >0,99 (регульований ±0,8) |
| Комунікації | RS485, USB |
| Кількість MPPT | 4 |
| Макс. AC потужність | 55 000 ВА |
| Макс. висота встановлення | 4000 м |
| Макс. вихідний струм | 83,4 А |
| Макс. вхідний струм на MPPT | 26 А |
| Макс. струм короткого замикання | 40 А |
| Максимальна вхідна напруга PV | 1100 В |
| Максимальний ККД | 98,7 % |
| Мережевий інверторHuawei SUN2000 | 50KTL-M3 |
| Номінальна AC потужність | 50 000 Вт |
| Номінальна DC напруга | 600 В |
| Номінальна напруга мережі | 3 / N / PE, 230 / 400 В |
| Охлаждение | Інтелектуальне активне |
| Параметр | Значення |
| Пускова напруга | 200 В |
| Рабочая температура | –25…+60 °C |
| Система моніторингу | Huawei FusionSolar |
| Стрінгів на MPPT | 2 |
| Степень защиты | IP66 |
| Топологія | Безтрансформаторний |
| Частота мережі | 50 / 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 140 874 ₴



