-10%

Трифазний мережевий інвертор SAJ 50 кВт
147 519 ₴
132 900 ₴
- Готово к отправке
- Код: R6-50K-T4-32-AI03
+380 (99) 474-48-55
Подбор запчастей только через чатвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Трифазний мережевий інвертор SAJ 50 кВт
Трифазний мережевий інвертор SAJ 50KW, R6-50K-T4-32-AI03 4 MPPT, DC Switch Integrated, IP65 + AIO3 Module warranty 5 років. З піковим ККД 98,8% та максимальним вхідним струмом 32А. Ці інвертори відрізняються безпекою, інтелектуальністю та ефективністю. Серія R6 – інвертори для житлових та комерційних покрівельних установок. Вони мають новий промисловий естетичний дизайн з великим світлодіодом усередині кільця для освітлення ключової інформації. Варто зазначити, що ця група інверторів підтримує 24-годинний моніторинг навантаження, нульове впорскування та рішення комерційного моніторингу для інтелектуального керування енергією. - Макс. Вхідний струм для сонячної панелі 16А, найкраще підходить для фотомодулів масового ринку. - Інтелектуальне виявлення сигналу дуги на стороні постійного струму та переривання живлення для запобігання пожежі для безпечнішої роботи. - захист IP65 (зовнішня та внутрішня установка) - WiFi, USB-роз'єм та роз'єм змінного струму Plug&Play включені. - Без вентилятора - Макс. 98,8% ефективності при 150% перевищенні розмірів та 110% перевантаженні змінного струму Габарити (без упаковки), 473x659.4x240 мм Вага (без упаковки), 38.100 кг Країна-виробник товару Китай 5 років гарантії (з можливістю продовження).
Варіант мережевого 50-кіловатного інвертора для вирішення бізнес-завдань у сфері перетворення та освоєння сонячного випромінювання. Трифазний вихід, підвищена безпека, висока ефективність.
Вхідний струм від панелей – 32 Ампер, максимальна PV-потужність – 75 кіловат, кількість МРРТ – 4, вага – 37.5 кілограма, охолодження – без вентилятора.
- 1100 Вольт - напруга системи PV.
- 50000 Ватт - потужність виходу.
- 98. 8% - ефективність максим.
- 2 шт. - Кількість рядків у кожному МРРТ.
- Інші параметри - дивіться "Таблицю даних заводського опису".
- 50K-T4-32-AI03 (інвертор SAJ, версія R6)
- Документація
- Упаковка
- УВАГА! ВІДПРАВЛЕННЯ ТІЛЬКИ НОВА ПОШТА ЗА МІНІМАЛЬНОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ В РОЗМІРІ ВАРТОСТІ ДОСТАВКИ В ОДНУ СТОРОНУ АБО САМОВИВІЗ В ХАРКОВІ!!!
Трифазний мережевий інвертор SAJ 50KW, R6-50K-T4-32-AI03 4 MPPT, DC Switch Integrated, IP65 + AIO3 Module warranty 5 років. З піковим ККД 98,8% та максимальним вхідним струмом 32А. Ці інвертори відрізняються безпекою, інтелектуальністю та ефективністю. Серія R6 – інвертори для житлових та комерційних покрівельних установок. Вони мають новий промисловий естетичний дизайн з великим світлодіодом усередині кільця для освітлення ключової інформації. Варто зазначити, що ця група інверторів підтримує 24-годинний моніторинг навантаження, нульове впорскування та рішення комерційного моніторингу для інтелектуального керування енергією. - Макс. Вхідний струм для сонячної панелі 16А, найкраще підходить для фотомодулів масового ринку. - Інтелектуальне виявлення сигналу дуги на стороні постійного струму та переривання живлення для запобігання пожежі для безпечнішої роботи. - захист IP65 (зовнішня та внутрішня установка) - WiFi, USB-роз'єм та роз'єм змінного струму Plug&Play включені. - Без вентилятора - Макс. 98,8% ефективності при 150% перевищенні розмірів та 110% перевантаженні змінного струму Габарити (без упаковки), 473x659.4x240 мм Вага (без упаковки), 38.100 кг Країна-виробник товару Китай 5 років гарантії (з можливістю продовження).
Варіант мережевого 50-кіловатного інвертора для вирішення бізнес-завдань у сфері перетворення та освоєння сонячного випромінювання. Трифазний вихід, підвищена безпека, висока ефективність.
Вхідний струм від панелей – 32 Ампер, максимальна PV-потужність – 75 кіловат, кількість МРРТ – 4, вага – 37.5 кілограма, охолодження – без вентилятора.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SAJ |
| Страна производитель | Китай |
| Число фаз питания | 3 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 38.1 кг |
| Высота | 473 мм |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| THDi | < 3% |
| Європейський ККД | 97,5% |
| Габарити (В×Ш×Г) | 473 × 659,4 × 240 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Доставка/Оплата | Відправляємо за умови передоплати 1000 грн |
| Діапазон MPPT | 180 – 1000 В |
| Диапазон рабочих температур | –40 °C … +60 °C |
| Коэффициент мощности | 0,8 індуктивний … 0,8 ємнісний |
| Комунікації | RS232, RS485, DRM |
| Кількість MPPT | 4 |
| Кількість стрінгів на MPPT | 2 |
| Макс. вихідний струм AC | 75,8 А |
| Макс. вхідна напруга DC | 1100 В |
| Макс. вхідний струм на MPPT | 32 А |
| Макс. потужність PV-масиву (STC) | 75 000 Вт |
| Максимальний ККД | 98,8% |
| Мережевий інверторSAJ R6 | 50K-T4-32 |
| Мoдель | R6-50K-T4-32 |
| Монтаж | Настенный |
| Номінальна AC потужність | 50 000 Вт |
| Номінальна DC напруга | 600 В |
| Номінальна напруга мережі | 3L+N+PE, 220/380 – 230/400 В |
| Номінальний вихідний струм AC | 72,5 А |
| Опції зв’язку | Wi-Fi / Ethernet / 4G (опційно) |
| Охлаждение | Інтелектуальне, вентиляторне |
| Пускова напруга | 200 В |
| Уровень шума | < 50 дБ |
| Степень защиты | IP65 |
| Тип інвертора | Мережевий, трифазний |
| Топологія | Безтрансформаторний |
| Характеристика | Значення |
| Частота мережі | 50 / 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 132 900 ₴



