
Система акумуляторів Sunwoda CIESS 5x5.12 kWh + Блок керування (без шафи)
39 060 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1404020002881
Високовольтний акумулятор на 5 кіловат для домашніх енергосховищ. Потрібно враховувати, що для комплектації одного сховища потрібно щонайменше п'ять таких одиниць та блок управління. Схема комплектації вказана малюнку (нижче, у розділі " Схема комплектації ...".
Самостійно зібрані сховища дозволять забезпечити резервною електрикою як домоволодіння із споживанням до 25 кВт (потрібно 5 акумуляторів), так і об'єкти із споживанням потужності до 60 кВт (за наявності 12 таких акумуляторів).
Характеристики:
- 45 кг – маса одного акумулятора.
- 248 кг - маса одного сховища з 5 акумуляторів та блоку управління.
- Установка – у стійку.
Зв'язок CAN/RS485/WiFi/ETH
Розширення Підтримка до 3 кластерів паралельно
Захист корпусу IP20
Охолодження -Природне охолодження
Температура довкілля
Зарядка: 0-50℃/Розрядка: -20-50℃
Вологість %~95%
Висота <2000 м
Сумісно з Deye
SUN-5/6/8/10/12/15/20K/25K-SG01HP3-EU-AM2
SUN-29.9/30/35/40/50K-SG01HP3-EU-BM
Сумісно з SOLINTEG
MHT-10K/12K/15K/20K-40
MHT-25K/30K/36K/40K/50K-100
УВАГА! ВІДПРАВКА ТІЛЬКИ НОВА ПОШТА З МІНІМАЛЬНОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ В РОЗМІРІ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ В ОДНУ СТОРОНУ АБО САМОВИВІЗ В ХАРКОВІ!!!
Артикул: 1404020002881| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sunwoda |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| 248 кг | маса одного сховища із 5 акумуляторів та блоку управління. |
| 45 кг | маса одного акумулятора. |
| 570 кг | маса сховища із 12 акб та блоку управління. |
| CIESS | R-S (к-сть залежить від замовлення) |
| Емкость аккумулятора | 100 А. г |
| Інші дані | дивіться нижче. |
| Вес | 45 кг |
| Высота | 135 мм |
| Длина | 410 мм |
| Доставка/Оплата | Відправляємо за умови передоплати 1000 грн |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Материал изготовления корпуса | Металл |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Наработка | 10000 циклів заряду |
| Напряжение | 51 В |
| Ток заряда | 100 А |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Установка | в стійку. |
| Ширина | 443 мм |
- Цена: 39 060 ₴





