
Система акумуляторів Sunwoda SunESS HV 2x5 kWh + Блок керування
75 075 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1404020001521(B0400120P03
Комплект літієвих акумуляторів Sunwoda Solar SunESS H-10H 2 шт + блок керування!
Комплект літієвих акумуляторів Sunwoda Solar SunESS H-10H - це високовольтне рішення для зберігання енергії на 400 В, що ідеально підходить для житлових або комерційних фотоелектричних систем. З ємністю до 60 кВт·год цей комплект оптимізовано як автономних, так підключених до мережі систем. Комплект складається з блоку управління SunESS H та 2 модулів SunESS 5,12 кВт·год. Використовуючи технологію LiFePO4 (LFP), найбезпечніший тип літієвих акумуляторів, цей ESS для побутового використання довів свою надійність та довговічність у плані зберігання енергії. Ця система сумісна з трифазними інверторами споживання Solis S5 і S6 EH 3p.
Технічні характеристики
Номінальна енергія: 10 кВтг
Номінальна напруга: 400 В
Розміри: 573x912x189 мм (Д × Ш × Г)
Сумісність: Ця система сумісна з трифазними інверторами споживання Solis S5 і S6 EH 3p.
Вага: 115 кг.
УВАГА! ВІДПРАВЛЕННЯ ТІЛЬКИ НОВА ПОШТА ЗА МІНІМАЛЬНОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ В РОЗМІРІ ВАРТОСТІ ДОСТАВКИ В ОДНУ СТОРОНУ АБО САМОВИВІЗ В ХАРКОВІ!!!
Артикул: 1404020001521| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunwoda |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Наработка | 10000 циклов заряда |
| Напряжение | 51 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 100 А |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 45 кг |
| Высота | 189 мм |
| Длина | 653 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| 18.9 см | розмір по висоті. |
| 59.7 см | розмір довжини. |
| 65.3 см | розмір ширини. |
| 67 кг | маса. |
| Доставка/Оплата | Відправляємо за умови передоплати 1000 грн |
| З'єднання з модулем | безкабельне. |
- Цена: 75 075 ₴




