
Радіатор охолодження двигуна, NISSENS 606780
7 931 ₴
- Готово до відправки
- Код: 606780
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 606780 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 486 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | ID.4, Q4, ID.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 931 ₴





