
Радіатор охолодження двигуна, NISSENS 65336
6 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65336
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 65336 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 648 мм |
| Ширина ядра радіатора | 446 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Jetta, Scirocco, Golf, Yeti, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 005 ₴






