Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P349 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Висота | 64.8 мм |
| Ширина | 99.9 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Lifan, Dacia, Renault, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Solenza, 11, Espace, Express, 520i, Logan, 19, 20, Rapid, 21, Fuego, Clio, Megane, Sandero, 25, Super 5, Supernova, Largus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572 ₴



