Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P621 |
| Ширина | 87 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 15 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Smart, Proton |
| Сумісність з моделлю | Forfour, V40, Impian, S40, Carisma, Space Star, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴



