Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494695 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота | 61.9 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | Grand C4 Spacetourer, Berlingo, C4, Partner, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 434 ₴








