Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494805 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 105.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | Grandland X, C5 Aircross, 308, Grand C4 Spacetourer, Grandland / Grandland X, C4, C5, 408, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴








