Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986495390 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 131.3 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Polo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188 ₴








