Втулка стабілізатора CVKK-62
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0107 |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 21.8 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴






