Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Код запчастини | 1725295 |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумове |
| Діаметр внутрішній | 25 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 605, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴


