Технічні характеристики:
✅ Тип: Літій-залізофосфатний (LiFePO₄)
✅ Номінальна напруга: 51,2 В
✅ Ємність: 5,12 кВт⋅
Діапазон напруги: 40 – 58,4 В
✅ Номінальний струм (заряд/розряд): 100 А
✅ Піковий струм: до 200 А (200 мс)
✅ Глибина розряду (DOD): до 98%
✅ Кількість циклів: >6000 (при 25°C, 0,2°C)
✅ Розміри: 440 × 480 × 130,5 мм
✅ Вага: 43 ±2 кг
✅ Зв'язок: RS485 / CAN
✅ Паралельна робота: до 48 акумуляторів (до 245,76 кВт⋅ загалом)
✅ Робоча температура: заряд 0°C ~ +55°C / розряд –20°C ~ +60°C
✅ Ступінь захисту: IP20
✅ Монтаж: настінний або на підставці
✅ Тип: Літій-залізофосфатний (LiFePO₄)
✅ Номінальна напруга: 51,2 В
✅ Ємність: 5,12 кВт⋅
Діапазон напруги: 40 – 58,4 В
✅ Номінальний струм (заряд/розряд): 100 А
✅ Піковий струм: до 200 А (200 мс)
✅ Глибина розряду (DOD): до 98%
✅ Кількість циклів: >6000 (при 25°C, 0,2°C)
✅ Розміри: 440 × 480 × 130,5 мм
✅ Вага: 43 ±2 кг
✅ Зв'язок: RS485 / CAN
✅ Паралельна робота: до 48 акумуляторів (до 245,76 кВт⋅ загалом)
✅ Робоча температура: заряд 0°C ~ +55°C / розряд –20°C ~ +60°C
✅ Ступінь захисту: IP20
✅ Монтаж: настінний або на підставці
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Growatt |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изготовления корпуса | Металл |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 48 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43 кг |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 440 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка/Оплата | Відправляємо за умови передоплати 1000 грн |
Информация для заказа
- Цена: 36 880 ₴



