-10%

Контролер BMS Sunwoda SunESS HV
29 504 ₴
26 580 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1404020001881
+380 (99) 474-48-55
Подбор запчастей только через чатвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Детальніше про Control module для акб Sunwoda SunESS HV
Блок управління акумуляторами бренду Sunwoda (моделі від 5 20 кВтг; більше подробиць - нижче в таблиці вказані найменування акб). Може обслуговувати як один акумулятор, так і блок зберігання енергії до 65 кВтг.
Монтується в стійку, за розмірами довжини та ширини відповідає стандарту сумісного акумулятора.
Характеристики:
5 кВтг - мінімальна енергія акумулятора.
20 кВтг - максимальна енергія акумулятора.
60 кВтг - максимальна енергія масштабованого сховища.
189 мм - розмір ширини.
653 мм - розмір довжини.
Комплектація:
Блок управління для SunESS HV
Пакування
Блок управління акумуляторами бренду Sunwoda (моделі від 5 20 кВтг; більше подробиць - нижче в таблиці вказані найменування акб). Може обслуговувати як один акумулятор, так і блок зберігання енергії до 65 кВтг.
Монтується в стійку, за розмірами довжини та ширини відповідає стандарту сумісного акумулятора.
Характеристики:
5 кВтг - мінімальна енергія акумулятора.
20 кВтг - максимальна енергія акумулятора.
60 кВтг - максимальна енергія масштабованого сховища.
189 мм - розмір ширини.
653 мм - розмір довжини.
Комплектація:
Блок управління для SunESS HV
Пакування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sunwoda |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 22 кг |
| Высота | 189 мм |
| Длина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| 189 мм | розмір ширини. |
| 20 кВтг | максимальна енергія акумулятора. |
| 5 кВтг | мінімальна енергія акумулятора. |
| 60 кВтг | максимальна енергія масштабованого сховища. |
| 653 мм | розмір довжини. |
| Доставка/Оплата | Відправляємо за умови передоплати 1000 грн |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 633 мм |
Информация для заказа
- Цена: 26 580 ₴




