
Акумуляторна батарея Pylontech Force H2 LiFePO4 високовольтна 3.55 kWh
78 677 ₴
- Нет в наличии
- Код: 11FH9637MZA -00001
+380 (99) 474-48-55
Подбор запчастей только через чатвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Акумуляторний модуль PYLONTECH 3.55kWh - H2
FH9637M — це акумуляторний модуль, який використовується для створення акумулятора Pylontech Force H2. Модуль виготовлений за технологією Li-ion, напругою 96 В постійного струму і складається з 30 комірок. Потужність модуля становить 3552 кВт/год, а термін служби – мінімум 15 років.
Force H2 — система накопичення енергії на основі літій-іонних акумуляторів з напругою 96 В постійного струму і є одним із найновіших продуктів зберігання енергії, розроблених і виготовлених компанією Pylontech.
Його можна використовувати там, де потрібно забезпечити безперервне живлення різними типами обладнання та систем. Force H2 особливо підходить для застосування в системах, які вимагають високої потужності, обмеженого простору для установки, обмеженого навантаження на установку та тривалого терміну служби батареї. Система Force H2 базується на 4 модулях батареї.
Відмінні риси продукту:
Модульна конструкція для максимальної гнучкості
Літій-іонна технологія для найдовшого терміну служби та найвищої безпеки
Швидка система роз’ємів для економії часу встановлення
Дизайн, схожий на меблі, підходить як для внутрішньої, так і для зовнішньої установки
Перевірена система BMS з найширшою сумісністю з інверторами
FH9637M — це акумуляторний модуль, який використовується для створення акумулятора Pylontech Force H2. Модуль виготовлений за технологією Li-ion, напругою 96 В постійного струму і складається з 30 комірок. Потужність модуля становить 3552 кВт/год, а термін служби – мінімум 15 років.
Force H2 — система накопичення енергії на основі літій-іонних акумуляторів з напругою 96 В постійного струму і є одним із найновіших продуктів зберігання енергії, розроблених і виготовлених компанією Pylontech.
Його можна використовувати там, де потрібно забезпечити безперервне живлення різними типами обладнання та систем. Force H2 особливо підходить для застосування в системах, які вимагають високої потужності, обмеженого простору для установки, обмеженого навантаження на установку та тривалого терміну служби батареї. Система Force H2 базується на 4 модулях батареї.
Відмінні риси продукту:
Модульна конструкція для максимальної гнучкості
Літій-іонна технологія для найдовшого терміну служби та найвищої безпеки
Швидка система роз’ємів для економії часу встановлення
Дизайн, схожий на меблі, підходить як для внутрішньої, так і для зовнішньої установки
Перевірена система BMS з найширшою сумісністю з інверторами
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pylontech |
| Емкость аккумулятора | 37 А·ч |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Наработка | 5000 циклов заряда |
| Напряжение | 96 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 36 кг |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка/Оплата | Відправляємо за умови передоплати 1000 грн |
Информация для заказа
- Цена: 78 677 ₴



